dirigenten

De dirigenten van het Culemborgs Kamerkoor
nr Naam periode duur dirigentschap
1 Anthony Zielhorst november 1975 - april 1986 en april 1992 – september 1995 ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 Anne Sollie mei 1986 – februari 1991 ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||
3 Okke Dijkhuizen maart 1991 – maart 1992 ||||||||||||
4 Jos Beijer augustus 1992 – jan 1993 (gastdirigent) ||||||
5 Maarten van Leer september 1995 – januari  1998 ||||||||||||||||||||||||||||
6 Dick Duijst januari 1998 – februari 2001 |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Leo Meilink maart 2001 – september 2001 (gastdirigent) |||||||
8 Piet Roorda september 2001 – december 2005 |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 Nicoline Krassenburg januari 2006 – maart 2008 ||||||||||||||||||||||||||
10 Ad Bethlehem april 2008 – oktober 2009 ||||||||||||||||||
11 Hein Franssen oktober 2009 - augustus 2017 ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 Marijn Slappendel september 2017 - februari 2018 (interim) ||||||
13 Leenke de Lege april 2018 - heden |||||

(c) klsvrt